Text Size

Jeigu Jūs jau turite pirtį ir manote kad ji gali būti dar geresnė - siūlau išbandyti ŽADEITĄ - akmenį kuris dėl savo savybių - labai gero šilumos pralaidumo ir talpos - kokybiškai pakeičia pirties garo pojūtį. Daugiau informacijos apie šį akmenį svetainėje www.zadeitas.lt

Jeigu jaučiate kad pirtis - Jūsų gyvenimo dalis ir norėtumėte išmokti naudotis visais  pirties teikiamais malonumais, tai  siūlau susipažnti su pirtininko darbo subtilybėmis - vanojimo technika, muilo masažu, greito organizmo atsistatymu po vanojimų ir tt. Mokau pirtininkavimo meno, pirties paruošimo niuansų, pirtinimosi metodikos visapusiškam pirties išjautimui.

Jeigu Jūs norite pasistatyti pirtį ir Jums kyla begalės klausimų dėl išplanavimo, krosnies, ventiliacijos, apšvietimo, gultų matmenų bei kitų klausimų susijusių su pirtimi - kreipkitės - pasistengsiu padėti rasti atsakymus kurie bus pritaikyti Jūsų pirčiai. Taip pat konsultuoju ir tuos kas jau turi pirtį, tačiau nori ją padaryti geresne...
Be masažų atliekamų pirtyje taip pat siūlau išbandyti popirtinį masažą arba gali būti atliekamas  klasikinis masažas be pirties procedūrų . Bet kuriuo atveju "sausi" masažai  (klasikinis ar popirtinis) yra derinami su netradicine "šildančių rankų" tecnika.

Pirtyje , kurios tikslas - suteikti kūno ir sielos išvalymą, su pojūčius įsiūbuojančia metodika atliekamos organizmą valančios bei atpalaiduojančios procedūros. Tai druskos pilingas, intensyvūs, tačiau švelnūs vanojimai, akmenų masažas bei pirties kulminacija - muilo putų masažas...

Jeigu jau esate numatę poilsinę dieną ar renginį vietovėje kurioje yra pirtis, ir norėtumėte pajusti VISUS pirties malonumus - pabandykite užsisakyti pirtininko paslaugas, ir pirtis atsivers Jums kaip malonumų skrynia...

Patarimai statant pirtį

Galbūt pasikartosiu - tačiau pirmas darbas, kurį reikia padaryti prieš planuojant savos pirties statybas, tai kuo detaliau įsivaizduoti pirties paruošimo ir pirtinimosi procesus - kaip kūrensite krosnį, kaip pripidysite (jei reikia) vandens bakus, kaip gulsitės ant laktų, kaip ir kas vanosis ar vanos, kokia temperatūra (ne pagal termometrą, o pagal pojūčius) turėtų būti garinėje, prausykloje, persirengmo kambaryje..., kaip, kur ir kas turėtų būti - kur muilai, šampūnai ir tt.

dar vienas patarimas - NEDARYKITE PIRTYJE DUŠO- tiesiog patikėkite šį kartą patirtimi- šis dalykas maža to kad visai nereikalingas, bet dar "užmuša" pirties pojūtį.

apie kitus "siauresnius" pirties statybų niuansus siūlyčiau aptarti forume

statantiems nuosavas pirtis visada iškyla begalės klausimų - ką ir kaip daryti- pagrindinis patarimas- nedarykite "kaip daro kiti" - gerų pirčių yra vienetai ir tik todėl kad jas darė žmonės atsižvelgdami tik į vieną dalyką- KAD PIRTYJE BŪTENT PIRTIES ŠEIMININKAMS BŪTŲ MALONU IR PATOGU - jie nedarė "kaip pas kaimyną"  arba "kaip paveikslėliuose nupiešta".

Žinokite- tai kas yra parodyta reklaminiuose bukletuose- tai NE PIRTYS, o komercinis produktas su pirtimi turintis labai mažai ką bendra. 

Todėl reikia atsiminti kad PIRTYJE TURI BŪTI MALONU IR PATOGU ir priimant sprendimą dėl vienokio ar kitokio pirties mazgo visada klausti savęs- AR TAI PADIDINS KOMFORTĄ PIRTYJE? kaip pvz- Jūs galite paklausti savęs- ar Jums patinka asisėsti pliku kūnu (ar jo dalim) ant "deginančio" mdžio (labi karšto gulto), o ant maloniai šilto?
galiu išduoti paslaptį - maloniai šiltas gultas būna tada kai garinės palubėje būna 55-65 laipsniai.

Jeigu jums kyla klausimų - drasiai klauskite  forume